Bo sukces każdego projektu, to mój własny sukces.

Kreatywność to moje drugie imię, a MEDIA ROOM to butikowa agencja, w której zaufanie i jakość obsługi klienta jest najwyższym priorytetem. Cenię indywidualne podejście do każdego Klienta i na bieżąco wsłuchuję się w jego potrzeby. Współpracując ze mną, masz pewność, że od początku do końca Twój projekt jest w rękach osoby niezwykle zaangażowanej, otwartej i optymistycznie nastawionej na relacje międzyludzkie.

 • pracuję w programach marki Adobe – Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere Pro – najnowocześniejsze i najbardziej profesjonalne narzędzia wykorzystywane w codziennej pracy;
 • ukończyłam certyfikowane szkolenia graficzne i montażowe
  w Autoryzowanym Ośrodku Szkoleniowym Adobe – wiedza i umiejętności zdobyte od doświadczonych szkoleniowców – praktyków;
 • moja działalność została dofinansowana ze środków unijnych – dodatkowe wsparcie finansowe w rozwoju mojej firmy;
 • od ponad 5 lat działam w branży marketingowej – od samego początku mojej przygody zawodowej podążam ścieżkami marketingu;
 • skuteczność moich działań potwierdzona jest rekomendacjami – lubię współpracować z ludźmi, z którymi znajduję wspólny język.

Zapraszam Cię do zakładki kontakt, by umówić się na kawę i omówić idealne działania on-line dla Twojego biznesu.

Świetnie! Wiemy już, że zależy Ci na skutecznej komunikacji Twojej firmy w Internecie.

Zobacz, kogo miałam okazję gościć już w MEDIA ROOM:

 • Copywriter, Specjalista Ds. Mediów Społecznościowych

  Aleksandra Jusiuk

  Współpraca z Dominiką przebiegła niezwykle sprawnie, rzeczowo i konkretnie. Media Room to partner biznesowy godny zaufania, a sama właścicielka to niezwykle ciepła, serdeczna osoba, z którą zrozumiałam się od samego początku.

 • Właściciel Agencji Interaktywnej Sky Design

  Mateusz Madejak

  Szczerze i z największą przyjemnością polecam Panią Dominikę. Sprawnie, szybko, a co najważniejsze profesjonalnie wykonane usługi.

 • Współtwórca Inicjatywy Misja Przygoda. Uniejów

  Jędrzej Kałużny

  Dominika to profesjonalistka w każdym calu. Efekty jej pracy są doskonałe i dopracowane. Zawsze na czas i z polotem. Doskonała w pracy z zespołem sama jest skarbnicą śmiałych pomysłów. A wszystko okraszone poczuciem humoru i niezachwianym optymizmem.